Ze života družiny

1. oddělení - JEN TAK...

Fotografie „JEN TAK“ – 1. oddělení

Děti ve svém odpoledním čase v družině prožívají různé zážitky – něco hezkého vytvoří, vymyslí, a často mě prosí, ať je při tom vyfotím. Vznikají pak fotky, které bych pojmenovala „JEN TAK…“.

Ráda plním a chci ukázat všem. Podívejte se.

ZBYTEK NAJDETE VE FOTOGALERII

SOUTĚŽE - 1. ODDĚLENÍ

Výtvarná soutěž ZIMA a vyhodnocení „kytičkové“soutěže

1. oddělení

VYCHÁZKA KE KRMELCI

VÁNOČNÍ NÁLADA

V průběhu měsíce prosince jsme se konečně vrátili do školy a společně se těšíme
na nejoblíbenější sváteční dny v roce.

Vycházka k památné „Lípě“

1. oddělení se v pěkném zářijovém odpoledni vydalo kousek za město – k památné „Lípě“. Děti se dozvěděly něco o historii Klimkovic - prohlédly si památník 300 let staré lípy, kterou zničila vichřice v roce 1947. Nově zasazené lípy dodnes připomínají vznik osady ve 13. století.

NOVÁ ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ DRUŽINY+

1. ODDĚLENÍ

2. ODDĚLENÍ

3. ODDĚLENÍ

DRUŽINOVÉ STŘÍPKY

MEDVĚDÍ STUDÁNKA - VYCHÁZKA

Vycházka k „Medvědí studánce“

V září nám přálo krásné a slunečné počasí. S dětmi jsme využili teplého odpoledne a vyrazili společně k „Medvědí studánce“.

Tato vycházka se již stala každoroční tradicí. Nové děti se dozvěděly, kde se studánka nachází a proč k ní chodíme.

MAŠKARNÍ PLES, ÚNOR 2020

Poslední týden v únoru 28. 2. 2020, proběhl ve školní družině maškarní ples.

ZIMA - VÝTVARNÁ SOUTĚŽ

V měsíci únoru se všechna oddělení školní družiny zapojila do výtvarné soutěže „Zima“.