VÁNOČNÍ NÁLADA

 

 

 

V průběhu měsíce prosince jsme se konečně vrátili do školy a společně se těšíme
na nejoblíbenější sváteční dny v roce.

Každý den stále více očekáváme nejoblíbenější část roku pro děti i dospělé, kterou jsou bezpochyby Vánoce. V tomto období myslíme hlavně na to, co nám přinese „Ježíšek“, ale také rádi zdobíme a tvoříme vánoční výzdobu.

Společně s dětmi jsme vánoční náladu podpořili našimi krásnými výtvory a výzdobou nejen ve školní družině, ale i v prostorách školy. Vyzdobili jsme společně chodby na prvním stupni, společné prostory u družiny a také vchod do školy.

Děti stále realizovaly nové nápady na papíry, malovaly, lepily a stříhaly, abychom si vánočně zkrášlili místa, ve kterých trávíme čas. Také jsme vystavili koláž, která názorně pomocí obrázků popisuje narození „Ježíška“. Vše jsme doplnili vyprávěním o Vánocích a jejich tradicích.

Všem dětem ze  IV. oddělení děkuji za jejich aktivitu a pomoc při výzdobě prostor školy a školní družiny a teď už jen budeme čekat, až přijde tak dlouho očekávaný „Ježíšek“.

Krásné Vánoce a šťastný Nový rok všem rodičům přeje školní družina.

 

Mgr. Romana Matějová

 

 

 

 

 

PřílohaVelikost
1.JPG3.86 MB
4.JPG3.82 MB
7.JPG3.88 MB
9.JPG3.93 MB