• 556 420 104
  • info@zsklimkovice.cz
  • Vřesinská 22, 742 83 Klimkovice

UŽ SE ZNÁME A SPOLEČNĚ ZAČÍNÁME …

Povedlo se, vyrazili jsme a užili jsme si to! I v dnešní covidové době se nám podařilo zorganizovat pro žáky 6. tříd ZŠ Klimkovice třídenní adaptační pobyt v areálu střediska Relax Kyčera na Prostřední Bečvě.  Třídy 6.A a 6.C vyrazily společně již v pondělí 6. 9. 2021, ve středu 8. 9. zahájila program třída 6.B. Rekreační středisko uprostřed lesů poskytovalo skvělé zázemí pro náš bohatý program. Adaptační kurz přináší dětem mnoho zajímavých aktivit, vytváří se nové kolektivy tříd, děti se naučí mezi sebou  komunikovat a spolupracovat. Cílem programu bylo sestavit třídní pravidla a lépe se vzájemně poznat. Nechyběly také sportovní aktivity, turistika, hry a soutěže. Vyrobili jsme třídní trička, vlastní erb a protože nám přálo i počasí, děti se mohly koupat v bazénu. Pestrý program také připravila školní psycholožka Mgr. Barbora Čechová. V rámci všech činností jsme rozvíjeli své vztahy ve třídě a do školních lavic usedáme  s odhodláním nasávat nové vědomosti. Adaptačním pobytem jsme vyrazili na společnou cestu povinné školní docházky a věříme, že vše společně zvládneme.

 Mgr. Jana Bravanská, Mgr. Renáta Nejezchlebová a Mgr. Petra Řeháčková