• 556 420 104
  • info@zsklimkovice.cz
  • Vřesinská 22, 742 83 Klimkovice

SBĚR ELEKTROODPADU

Na naší škole jsme ve dnech 18.-20.10.2021 pomáhali organizovat sběr elektroodpadu. Zájem o tuto akci byl skutečně velký a mnoho žáků a jejich rodičů doneslo spoustu starých spotřebičů a baterií. Naplnilo se šest velkých vaků a odvezlo se pět plných boxů na baterie. Snažili jsme se sběr také vyhodnotit, i když to bylo poměrně obtížné. Jednoznačně však za jednotlivce donesla nejvíce kusů žákyně 5. B Rečková Adéla, dále z 1.B Pikora Matyáš, ze 4.A Unucka Vojtěch, ze 4.B Kühnert Evelyn a Willaschek Tobiáš z 5.A. V kategorii tříd byla po přepočtu na žáka nejúspěšnější třída 4.B. Děkujeme všem, kteří se této sběrové akce zúčastnili, a doufáme, že se tímto zvýšilo povědomí žáků o tom, kam patří vysloužilé spotřebiče.

9.A a Mgr. Václav Franczyk