• 556 420 104
  • info@zsklimkovice.cz
  • Vřesinská 22, 742 83 Klimkovice
ANDĚLSKÁ ŠKOLA

ANDĚLSKÁ ŠKOLA

6. prosinec. Báječný den!

Ráno se v prvních třídách objevila spousta malých andílků. Skutečných andílků. Celé vyučování panovala pohoda a klid. V andělské atmosféře se nám pracovalo opravdu dobře. Procvičili jsme učivo na andělsky, mikulášsky i čertovsky laděných úkolech, dověděli jsme se i něco o tom, proč se slaví Mikuláš i kdo to vlastně byl, čertovsky dobře jsme si započítali, početli i něco napsali, naše hlavičky dostaly zabrat při řešení jednotažných kvízů.
Dorazili k nám i naši starší čertí kamarádi, kteří přivedli Mikuláše. Těm jsme zazpívali písničku o čertovi a oni nakonec byli docela hodní…

                                                        Mgr. Radka Maršálková a Nelly Kavalová