• 556 420 104
  • info@zsklimkovice.cz
  • Vřesinská 22, 742 83 Klimkovice

Závěrečný družinový výlet

Závěrečný družinový výlet

V pondělí 26. června 2023 se 69 dětí zúčastnilo našeho výletu, kterým jsme ukončili letošní školní rok. Všichni se na něj už předem těšili. Počasí bylo nádherné, jako vymalované. Vyšli jsme nejdříve do kopce k památné „Lípě“a opavskou cestou do lesa, kde už jsme byli ve stínu stromů. Následovala zastávka v lázních – samozřejmě na zmrzlinu a něco si koupit v místních obchůdcích. To děti milují… Po krátké zastávce v lesoparku jsme došli do hospůdky na Mexiku, a ta byla tou nejlepší „atrakcí“ pro děti. Řada u okýnka na všechny možné dobroty neměla konce. Následoval návrat přes pole a les, kolem „medvědí“ studánky, skokem přes potok Rakovec a už jsme se blížili ke škole, kde už čekali rodiče. Slíbili jsme si, že to za rok určitě zopakujeme.

Lenka Buroňová