• 556 420 104
  • info@zsklimkovice.cz
  • Vřesinská 22, 742 83 Klimkovice

Zprávičky z prvního oddělení

V letošním roce máme přihlášeno 27 dětí do odpolední družiny. Do ranní družiny letos dochází téměř 30 dětí z různých oddělení a to si buď hrajeme, kreslíme, vyrábíme, stavíme, nebo dokonce snídáme, vždyť je moc brzy. 😊 Odpoledne společně obědváme, potom si čteme a povídáme na koberci. Každý den je toho tolik k vyprávění! Pak si každý vybere z nabídky paní vychovatelky, co bude dělat. Na podzim se hodně vyrábí, protože svět je plný přírodnin, a to děti moc baví. Nejdříve jsme si je nasbírali a teď z nich můžeme tvořit. Někdo modeluje z plastelíny, někdo miluje stavebnice, holky si hrají u holčičího domečku. Krásný podzim trávíme na školním hřišti nebo si vyjdeme na vycházku. Stihli jsme už také představení v kině, pouštění draků, uklidili jsme si hřiště. Také jsme si museli vymyslet pravidla o chování, aby se nám tu nic nestalo navzájem si rozuměli. Myslím si, že děti se v družině rozhodně nenudí. 😊

Zapsala: Lenka Buroňová