• 556 420 104
  • info@zsklimkovice.cz
  • Vřesinská 22, 742 83 Klimkovice

Sportovní odpoledne

V pondělí 6. listopadu 2023 odpoledne proběhlo v naší škole hledání nejlepších sportovců.😊 Ve vybraných městech celé republiky probíhá národní projekt „Sportovní den mládeže“ a zahrnuje turnaje s profesionálním trenérem a pedagogem Mgr. Janem Váňou. V naší škole si zasoutěžilo 43 sportovců v pětiboji – fotbal, florbal, házená, frisbee a tenis a bylo oceněno 8 nejlepších. Akce se zúčastnily především družinové děti 3. až 5. ročníků, ale mohli přijít i jejich spolužáci. Nejmenší děti dělaly svým fanděním pěknou kulisu. Osm dětí z naší školy postoupilo do finále v Kladně, kde hlavní cenu bude předávat  Jaromír Jágr. Děti si užily hezké odpoledne, poměřily síly s ostatními a aktivně strávily svůj volný čas.

Lenka Buroňová