BOBŘÍK INFORMATIKY

Žáci 4. až 9. tříd naší školy se v první polovině listopadu opět zúčastnili celostátní informatické soutěže Bobřík informatiky.

V soutěži měli za úkol vyřešit úkoly zaměřené na logické a informatické myšlení (modelování, grafy, algoritmy a programování). Všem řešitelům děkuji za účast a těm úspěšným srdečně gratulujeme.

Úspěšní řešitelé jednotlivých kategorií:

Kategorie MINI – 4. ročník:

V této kategorii letos soutěžilo 54 žáků, úspěšnými řešiteli se stalo 14 soutěžících. (V testu bylo možné získat maximálně 172 bodů. Úspěšným řešitelem je ten, kdo získal min. 100 bodů).

Kategorie BENJAMIN – 5. a 6. ročník

V této kategorii letos soutěžilo 82 žáků, úspěšnými řešiteli se stalo 33 soutěžících. (V testu bylo možné získat maximálně 192 bodů. Úspěšným řešitelem je ten, kdo získal min. 120 bodů).

Kategorie KADET – 7. a 8. ročník

V této kategorii letos soutěžilo 124 žáků, úspěšnými řešiteli se stalo 28 soutěžících.

Kategorie JUNIOR – 9. ročník

V této kategorii letos soutěžilo 74 žáků, úspěšnými řešiteli se stali 2 soutěžící. (V testu bylo možné získat maximálně 192 bodů. Úspěšným řešitelem je ten, kdo získal min. 120 bodů).