• 556 420 104
  • info@zsklimkovice.cz
  • Vřesinská 22, 742 83 Klimkovice

Projektové odpoledne 3. a 4. oddělení – Adventní čas

Obě oddělení se spojila a připravila si pěkné odpoledne, které bylo věnované k získávání informací o nadcházejícím adventním čase. V rámci zkvalitnění počítačové gramotnosti žáků ve vyhledávání informací, jsme připravily pro děti otázky týkající se např. pranostiky, zvyků a tradic u nás i ve světě, a také zvyků našich ukrajinských spolužáků. Děti pak zadávaly dotázky do internetového vyhledávače a učily se najít odpovědi. Nakonec jsme si otázky a odpovědi procházeli všichni společně a porovnávali a doplňovali. Bylo to velmi zajímavé a mnoho dětí bylo nadšených, že se dověděly nové informace o vánočních tradicích jinde ve světě. Všechny děti si zasloužily pochvalu, protože byly velmi šikovné.

Mgr. Martina Habustová