NOVĚ VYBAVENÉ UČEBNY NA NAŠÍ ŠKOLE

Již v loňském školním roce započala rekonstrukce laboratoře přírodovědných předmětů, kabinetů chemie a fyziky, učebny pěstitelských prací a dílen.
V průběhu podzimu jsme tyto učebny uvedli do provozu a začínáme je plně využívat.
Laboratoř je vybavena 12 pracovními stanovišti s umyvadly a kahany. Digestoř umožní provádět demonstrační pokusy s reaktivnějšími látkami a poskytuje možnost obohatit teoretickou výuku o praktické ukázky.
Učebna disponuje také mikroskopem a interaktivním displejem Prowise.
Učebna pracovního vyučování poskytuje krásné prostředí pro tvoření dekorací. Je vybavena polohovatelnými stoly se zásuvkami na tavné pistole a další nástroje.
Dílna je vybavena 10 pracovními stoly se svěráky, multifunkčním pracovním stolem a novými úložnými prostory.
Věřím, že nové moderní vybavení a podnětné prostředí bude sloužit k rozvoji klíčových kompetencí žáků.

Těšíme se na práci v krásných a moderně vybavených učebnách!

Mgr. Kateřina Chrapková