Odborný workshop na Střední škole zahradnické – spolupráce v rámci projektu OKAP

Žáci 8.A se zúčastnili odborného workshopu na Střední škole zahradnické v rámci projektu OKAP (Odborné, kariérové a polytechnické vzdělávání v Moravskoslezském kraji). Měli možnost prohlédnout si pěstební zázemí Školního zahradnictví, shlédli ukázky, ale také si prakticky vyzkoušeli, množení a výsevu rostlin.
Společně se studenty si vyrobili velikonoční věneček. Všichni jsme si pestré a aktivní dopoledne užili.

Naše spolupráce bude pokračovat i v dalších měsících. V červnu si naši žáci vyzkouší odborně sesadit truhlíky z balkónových rostlin a bylinek. Na podzim nás čekají různé typy podzimních vazeb.

Mgr. Kateřina Chrapková a žáci 8.A