• 556 420 104
  • info@zsklimkovice.cz
  • Vřesinská 22, 742 83 Klimkovice
BESEDA S POLICISTKOU KLIMKOVIC

BESEDA S POLICISTKOU KLIMKOVIC

V měsíci květnu proběhla ve druhých třídách beseda s paní policistkou Monikou Staňkovou. 

Během besedy dětem předčítala policejní pohádku s ponaučením, jak se správně zachovat v krizových situacích. Děti se aktivně zapojovaly do diskuze, pokládaly otázky a řešily problémové situace, se kterými se mohou v životě setkat nebo o nich již slyšely – ničení cizího majetku, šikana, čísla tísňového volání, komunikace s cizími osobami. Na závěr besedy každý žák obdržel dárky – samosvinovací reflexní pásek, reflexní nálepku s kočičkou a rébusníček s úkoly. Děkujeme Městské policii Klimkovic za velmi poučnou a zajímavou besedu. Určitě se budeme těšit na další poučné setkání.

Paní učitelky 2. tříd