• 556 420 104
  • info@zsklimkovice.cz
  • Vřesinská 22, 742 83 Klimkovice
Čarodějnice v druhých třídách

Čarodějnice v druhých třídách

Ve středu 27. dubna se konal v druhých třídách slet čarodějnic a čarodějů.

 Pro děti byl připraven projektový den, během kterého plnily zábavnou formou pracovní listy, hledaly indicie k plnění úkolů, vařily bublající lektvar. V tělocvičně školy tancovaly čarodějnické tance, létaly na koštěti slalom, skákaly přes pomyslný oheň, prolétaly noční oblohou. Jako správné čarodějnice a čarodějové museli najít a spočítat havěť (myši, hady, pavouky, netopýry), která se zatoulala do školy. Děti

 hodnotily tento den jako zábavný a pestrý. Na závěr tohoto dopoledne každé dítě dostalo zasloužené vysvědčení a sladkou odměnu. Děkujeme rodičům za spolupráci při zajištění kostýmů pro tento den.

Paní učitelky 2. tříd