• 556 420 104
  • info@zsklimkovice.cz
  • Vřesinská 22, 742 83 Klimkovice
FOTO – BAREVNÝ PODZIM

FOTO – BAREVNÝ PODZIM

Minulý týden nám konečně začalo babí léto. Barvy podzimu se rozehrály v celé své kráse…

… a my jsme se s třídou 7.C vypravili do areálu naší školy. Zkoušeli jsme nafotit na mobil zajímavé podzimní záběry. Téma znělo „barevný podzim“ a děti měly povolen pouze ořez fotografie, případně makro nastavení. Žádné jiné úpravy. 

Děti mne neskutečně překvapily citlivým smyslem pro detail, barvy a zachycení světla. Fotografie je dle mého medium, které by určitě nemělo zůstat uloženo pouze v telefonu. Rozhodla jsem se fotky žáků vytisknout, zalaminovat a vytvořit malou výstavu prací, kterou můžete zhlédnout v aule naší školy. Nechť i ti, kterým „výtvarka“ moc nejde a nebaví je, zažijí pocit umělce, jehož dílo je úžasné a vystavené 😊

Mgr. Marcela Ševčíková