• 556 420 104
  • info@zsklimkovice.cz
  • Vřesinská 22, 742 83 Klimkovice
NOVÍ RODILÍ MLUVČÍ NA NAŠÍ ŠKOLE

NOVÍ RODILÍ MLUVČÍ NA NAŠÍ ŠKOLE

Angličtina s rodilým mluvčím je ideální způsob, jak zlepšit svoji komunikaci v angličtině.

Pro většinu dospělých není problémem ani tak anglická gramatika, ale běžné hovorové užití angličtiny. Podobné to je i u dětí. Angličtina s rodilým mluvčím jim může pomoci zbavit se ostychu a používat angličtinu přirozeným způsobem.

Ve spolupráci s jazykovou školou Hello na naší škole od září působí dva noví lektoři – Danielle a Alex. Děti si velmi oblíbily jejich způsob učení, který je motivuje více mluvit a hlavně se nebát, že udělají chybu.

Jsme velmi rádi za toto oživení v cizím jazyce, neboť i pro nás vyučující jsou jejich metody a přístup přínosem a inspirací.

Mgr. Marcela Ševčíková