• 556 420 104
  • info@zsklimkovice.cz
  • Vřesinská 22, 742 83 Klimkovice
MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA

V úterý 6.12., jak tomu už v předvánočním čase bývá, …

zavítali na naši školu staří známí Mikuláši, andělé a čerti, tentokrát převlečeni za žáky 9. ročníků. Všechny děti na ně ve svých třídách již netrpělivě čekaly, většina z nich s vidinou zisku sladké nadílky, někteří možná s mírnými obavami. I přes počáteční  náznaky, že pár vyvolených jedinců bude odvedeno do bran pekelných, nakonec všichni za svůj pěvecký výkon a chování v průběhu uplynulého roku vytouženou odměnu získali. Pekelníci se taktéž smilovali nad členy pedagogického sboru a po vzorném splnění nelehkých úkolů v podobě cvičení kliků, dřepů a recitace básniček propustili i je. Škola se tak opět zatřásla v základech a budeme se těšit zase za rok.

Mgr. Zuzana Malíková a žáci 9. ročníků