• 556 420 104
  • info@zsklimkovice.cz
  • Vřesinská 22, 742 83 Klimkovice
SETKÁNÍ U VÁNOČNÍHO STROMU

SETKÁNÍ U VÁNOČNÍHO STROMU

Po dvouleté pauze se 3. prosince opět otevřely dveře naší školy pro rodiče, prarodiče a širokou veřejnost.

 Žáci zaujali místa u prodejní výstavky, která byla připravena ve vestibulu školy. Příchozí si tak mohli zakoupit opravdu originální výrobky, jimiž potěšili sebe a třeba i své blízké. V prostorách jídelny bylo v průběhu dne připraveno bohaté občerstvení. Hlavní program v tělocvičně byl zahájen ve 14 hodin a pásmo prvního stupně sklízelo jednu ovaci za druhou. Děti předváděly svá čísla za tónů melodií českých hitů. Obecenstvo si mohlo zanotovat známé vánoční písně společně se školním pěveckým sborem. Druhou část programu si připravili především žáci devátých tříd, kterou pojali ve stylu galavečera s módní přehlídkou, tanečními čísly, a nechyběla ani jejich závěrečná společná píseň.

Těší nás, že jsme mohli znovu navázat na tradici našich setkání v adventním čase, a doufáme, že sobotní odpoledne přispělo k vánočnímu naladění a pohodě. Děkujeme všem, kteří svou účastí podpořili školu, a těšíme se na Setkání u vánočního stromu v dalším kalendářním roce.

Mgr. Markéta Strakošová

Videa z akce:

https://youtu.be/XxSSgag918Y

https://youtu.be/W8J1Wh4T7SE