• 556 420 104
  • info@zsklimkovice.cz
  • Vřesinská 22, 742 83 Klimkovice
VÝLET DO LONDÝNA 2023

VÝLET DO LONDÝNA 2023

V letošním roce jsme se opět po krátké odmlce vydali do Londýna.

Pro velký zájem jsme vyrazili dokonce ve dvou březnových termínech. Výletu se zúčastnili žáci devátých tříd. Zabalili jsme si kufry, rozloučili se s rodiči a vyrazili jsme na pětidenní dobrodružství. Velkým zážitkem byl pro všechny už samotný let letadlem, jelikož to byl první takový zážitek bez rodičů. První den jsme se procházeli Londýnem – viděli jsme budovy parlamentu, Big Ben a svezli jsme se na Londýnském oku. Druhý den bylo na programu univerzitní město Oxford. Další den byl zase věnován hlavnímu městu Anglie, velkým zážitkem byly korunovační klenoty v Tower of London a také návštěva nultého poledníku s výhledem na moderní část města. Čtvrtý den jsme se vydali k moři do města Brighton. Zde jsme si užili mořský vzduch a pověstné Fish and Chips. Náš poslední den se nesl ve znamení procházky po Hyde Parku a návštěvy muzeí. Myslím si, že výlet do Londýna byl opět vydařený a všichni jsme si z něj přivezli nezapomenutelné zážitky!

Mgr. Markéta Strakošová

Výlet do Londýna