• 556 420 104
  • info@zsklimkovice.cz
  • Vřesinská 22, 742 83 Klimkovice
VÝCHOVNÝ KONCERT THE CELLO BOYS

VÝCHOVNÝ KONCERT THE CELLO BOYS

V pondělí 20. 3.2023 se v klimkovickém kině konal „výchovný koncert“ kapely The Cello Boys.

 Program byl rozdělen na dvě části, zvlášť pro první a druhý stupeň. V rámci koncertu muzikanti předvedli své nástroje včetně vysvětlení a popisu jejich částí. Přehráli ukázky skladeb od baroka až po současnost (J. S. Bach, J. Haydn, A. Dvořák, Iron Maiden, Nirvana, Queen, AC/DC, M. Jackson, U2, L. Fonsi a další).  Žáci si také mohli poslechnout autorské skladby kapely z jejich alba Out of Quarantine. Dětem se nejvíce líbily rockové covery současných umělců, obzvláště děti z prvního stupně byly nadšené. Jak vidno, výchovný koncert nemusí být nuda – podívejte se na náš YouTube kanál: https://youtu.be/Q2DVEfwt4p4

Mgr. Marcela Ševčíková