• 556 420 104
  • info@zsklimkovice.cz
  • Vřesinská 22, 742 83 Klimkovice
PROJEKTOVÝ DEN VE VÝUCE

PROJEKTOVÝ DEN VE VÝUCE

Projektový den ve výuce se Střední průmyslovou školou chemickou akademika Heyrovského

Před Velikonocemi se měli možnost vybraní žáci 8. a 9. ročníku, se zájmem o chemii, zúčastnit projektového dne ve spolupráci s pedagogy Střední průmyslové školy chemické, se kterou dlouhodobě spolupracujeme.
Vyučující chemie společně se středoškolskými kolegy naplánovaly a realizovaly projektový den.
Žáci se ponořili do tajemství analýzy vitaminu C a poznali důkazové srážecí reakce. Žáci zúročili své dovednosti z hodin Chemicko-biologických praktik a měli možnost si vyzkoušet zpracování složitějšího úkolu spjatého s životní realitou v přírodě.

Mgr. Kateřina Chrapková, Ing. Marcela Hurníková