• 556 420 104
  • info@zsklimkovice.cz
  • Vřesinská 22, 742 83 Klimkovice
PICNIC WITH 8.C GROUP

PICNIC WITH 8.C GROUP

Hodina angličtiny venku pod stromy.

V naší poslední společné hodině angličtiny jsme využili krásného letního počasí a se skupinou dětí z 8. C jsme si naplánovali snídani v trávě. 

Piknikovou deku jsme rozprostřeli ve stínu stromu v blízkosti školy. Každý si přinesl to, co rád snídá. Anglicky jsme si povídali o tom, zda děti snídají a všichni popsali jídlo, které měli dnes. Většinou převládalo pečivo, sendviče, měli jsme i cereálie, muffiny, mléko, jogurt, ovoce atd. Dozvěděla jsem se, že většina dětí snídá a hned, jak přijdou do školy, jedí znovu a o každé přestávce také. Už se nedivím tomu, že většina z nich mě v osmém ročníku přerostla ☺

Piknik jsme zakončili povídáním o plánech na prázdniny, které se už mílovými kroky blíží.

Mgr. Marcela Ševčíková