• 556 420 104
  • info@zsklimkovice.cz
  • Vřesinská 22, 742 83 Klimkovice
VELKÝ SPORTOVNÍ DEN V OSTRAVĚ

VELKÝ SPORTOVNÍ DEN V OSTRAVĚ

Dne 8. 6. 2023 se vybraní žáci naší školy zúčastnili Velkého sportovního dne v Ostravě-Zábřehu.

 Tato akce byla odměnou pro 10 nejúspěšnějších škol Ostravských sportovních her, které probíhaly po celý školní rok. Po dobu 3 hodin byla pro žáky připravena sportovní stanoviště, kde si mohli vyzkoušet různé sporty, např: judo, karate, tenis, basketbal, volejbal, parkur, skok daleký, fitness. Společně s renomovanými trenéry těchto sportů pronikali do tajů jednotlivých sportovních odvětví. Žáci si tento den velmi užili a předvedli své dovednosti na velmi dobré úrovni, za což byli také mnohými trenéry chváleni.

Poté proběhlo vyhodnocení nejúspěšnějších škol ve sportu. Naše škola se z 50 bodovaných škol umístila na krásném 9. místě. Děkujeme všem sportovcům, kteří během školního roku reprezentovali ZŠ Klimkovice a přispěli svými výkony k tomuto skvělému výsledku.

 

Anna Bálková, žákyně 7.B