• 556 420 104
  • info@zsklimkovice.cz
  • Vřesinská 22, 742 83 Klimkovice
SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2023/2024

SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2023/2024

Setkání v atriu školy a první den prvňáčků.

Po prázdninové pauze jsme nastoupili 4.září 2023 spolu s dětmi, rodiči prvňáčků i pedagogickým sborem naší základní školy Klimkovice v atriu školy, aby nás slavnostně přivítalo vedení naší školy – paní ředitelka Miroslava Hoňková a paní zástupkyně Hana Škutová. Všechny zúčastněné přišel pozdravit a také jim popřát úspěšný školní rok starosta Klimkovic pan Varga a za školskou radu pan Jiříček a paní Jáhnová.

Nedílnou součástí začátku školního roku byla i ocenění za dobrovolnou pomoc při práci na školním pozemku, která jistě motivují děti k další činnosti a údržbě okolí naší školy.

Momenty ze slavnostního zahájení a také první chvíle našich prvňáčků ve škole najdete na našem YouTube kanálu:
 
 
Mgr. Marcela Ševčíková