ADAPTAČNÍ KURZ ŠESŤÁKŮ

Žáci 6.A a 6.B prožili spolu se svými třídními učitelkami společné aktivity v rekreačním středisku v Beskydech.

Žáci 6. ročníků prožili svůj adaptační kurz (11. – 13.9). v krásném prostředí Prostřední Bečvy v penzionu Relax Kyčera.

Aktivity, jejichž účelem bylo co nejlepší vzájemné poznávání, děti absolvovaly se zájmem, celé tři dny je doprovázelo krásné teplé slunečné počasí.

Poznávací hry, sportovní soutěže, malování erbů, turnaj v přehazované, noční stezka odvahy a mnoho dalších aktivit – to vše umožnilo dětem navzájem se lépe poznat i chápat a vytvořit tak „partu“ v níž jeden respektuje druhého.

Snad to všem vydrží po celé čtyři následující roky.

A jak hodnotí adaptační pobyt žáci 6. tříd? „Super, pecka, příliš krátké, častější podobné akce…“

Mgr. Jana Petrušková, Ing. Marcela Hurníková

Odkaz na video z akce: