• 556 420 104
  • info@zsklimkovice.cz
  • Vřesinská 22, 742 83 Klimkovice
Vycházka s policistkou Klimkovic

Vycházka s policistkou Klimkovic

V měsíci září proběhla v prvních třídách vycházka s paní policistkou Monikou Staňkovou. 

Během vycházky se děti učily, jak bezpečně přecházet silnice s přechodem pro chodce, přechodem neoznačených místech a také na světelné křižovatce u kina.  Děti se aktivně zapojovaly do diskuze, pokládaly otázky a řešily problémové situace, se kterými se mohou setkat. Děti si prohlédly policejní auta a navštívily policejní stanici na zámku. Na závěr vycházky každý žák obdržel dárky – samosvinovací reflexní pásek, reflexní nálepku s kočičkou, deníček, reflexní přívěsek pro zvýšení viditelnosti. Děkujeme Městské policii Klimkovic za velmi poučnou a zajímavou vycházku. Určitě se budeme těšit na další setkání.

Paní učitelky 1. tříd