• 556 420 104
  • info@zsklimkovice.cz
  • Vřesinská 22, 742 83 Klimkovice
JEŽCI V PV – RECYKLACE STARÝCH KNIH

JEŽCI V PV – RECYKLACE STARÝCH KNIH

Je podzim a k němu symbolicky patří ježek, který si nese své jablíčko, byť to je jen mýtus.

Naši ježci se nám vyloupli ze starých knih určených k vyřazení. Skládáním stránek jsme se učili trpělivosti a pečlivosti a naší fantazii jsme pak rozvíjeli při dokončování čumáčků a očiček. Každý ježek je tak originál, má jiný výraz a jiný příběh. Staré knihy dostaly novou podobu a děti si tím uvědomily, že není potřeba nepotřebné věci vyhazovat, ale některé můžeme díky naší šikovnosti zajímavě zrecyklovat.

Jak se nám tvoření vedlo můžete vidět na výstavce při vstupu do školy a také na našem YouTube kanálu: https://youtu.be/IrdOi5c0CkY?si=EDLd2Jwmc7RrZe16

Mgr. Marcela Ševčíková