• 556 420 104
  • info@zsklimkovice.cz
  • Vřesinská 22, 742 83 Klimkovice
HALLOWEEN VE 2. TŘÍDÁCH

HALLOWEEN VE 2. TŘÍDÁCH

Zase je tady dušičkový čas a Strašidelná škola ve 2. třídách.

Tak jsme se v úterý 31. října sešli staronová strašidla nad novými, těžšími strašidelnými úkoly. Důležité ale bylo, že oproti loňské strašidelné škole, si už strašidla spoustu úkolů sama přečetla a slovo HALLOWEEN sama složila. V křížovce jsme se seznámili s ostatními strašidelnými druhy, přečetli jsme si příběh o drakovi, napsali mnoho strašidelných slov, prokousali jsme se strašidelnými slovními úlohami, stvořili jsme vlkodlaka a opravili jsme strašidelné počty. Na navštívených českých hradech jsme si užili spoustu legrace a plastelínou jsme krásně namaskovali dýně. A ještě jeden hrad jsme navštívili – Okoř. U toho nám bylo hodně do zpěvu.

Mgr. Radka Maršálková, Mgr. Nelly Kavalová

Halloween - 2. třída