• 556 420 104
  • info@zsklimkovice.cz
  • Vřesinská 22, 742 83 Klimkovice
SPORTOVNÍ DEN MLÁDEŽE

SPORTOVNÍ DEN MLÁDEŽE

Dne 6.11. 2023 proběhla v tělocvičně naší školy Tréninková akademie Jana Váni.

Tato událost byla organizovaná po záštitou města Klimkovice a Moravskoslezského kraje. Jedná se o největší sportovní soutěž pro děti a mládež ve vybraných obcích, která je podporovaná MŠMT, Ministerstev pro místní rozvoj a Národní sportovní agenturou. Sportovní projekt zahrnuje turnaje s profesionálním trenérem a pedagogem Mgr. Janem Váňou. Sportovní nadšenci naší školy porovnali své dovednosti v 5 různých disciplínách – fotbal, florbal, házená, frisbee a tenis. Síly byly vyrovnané a do samotného finále se dostali jen ti nejlepší. Žáci soutěžili o různé věcné odměny. Nejúspěšnější hráči si zajistili vstupenku na závěrečný šampionát konaný 9. prosince 2023 v Kladně. Více informací najdete zde https://www.tajv.cz/narodni-finale-2023/ . Děkujeme všem zdatným sportovcům za reprezentaci školy a přejeme jim mnoho dalších úspěchů. Jména žáků, kteří si vysportovali vstupenku do finále: František Sikora, Vojtěch Restel, Tomáš Nešetřil, Matěj Habusta, Lukáš Křivánek, Theodor Hradský, David Pátek a Anetka Bartošová.