• 556 420 104
  • info@zsklimkovice.cz
  • Vřesinská 22, 742 83 Klimkovice

Prosinec ve IV. oddělení

Po 13 letech nám v prosinci nasněžilo a dětem se splnilo přání, aby si mohli užívat sněhové radovánky. Celý týden jsme chodili na školní hřiště, kde jsme si sníh náležitě užili. Bobovalo se, stavěli sněhuláci a probíhaly také koulovačky. Ve třídě jsme si povídali o adventním čase a lidových zvycích. Dozvěděli jsme se proč k nám chodí Mikuláš, co jsou Barborky, Lucie a proč slavíme Vánoce. Nastrojili jsme společně stromeček a Ježíšek nám přinesl předčasně dárek, který udělal dětem velkou radost, protože teď můžeme hrát fotbálek na chodbě u družiny. Také jsme si hráli, tancovali i zpívali koledy.

Rodičům i dětem děkuji za skvělou spolupráci, přeji krásné prožití vánočního času a přeji všechno nejlepší po celý nový rok 2024.

Mgr. Romana Matějová