• 556 420 104
  • info@zsklimkovice.cz
  • Vřesinská 22, 742 83 Klimkovice

Maškarní ples v I. oddělení

Opět po roce jsme si s dětmi zpestřili konec zimy a také masopustní dobu maškarním odpolednem. Tentokrát jsme si zvolili datum 9. února. Děti se už několik dní dopředu nemohly dočkat, vyráběly škrabošky a chystaly si kostýmy. A pak to přišlo. Děti se převlékly do kostýmů, pomohly nazdobit a přichystat hernu a dobrotkami prostřely stůl. Pak už představily svůj kostým při promenádě před ostatními a také v průvodu školou. Následovaly hry, soutěže a tanec. Nejlepší je ale vždycky “občerstvovací” přestávka a přípitek dětským šampaňským na zdraví. Odpoledne uteklo stokrát rychleji než jindy.

Děkuji maminkám za dobrotky na stůl a přípravu kostýmů, děti prožily pěkné odpoledne.

Lenka Buroňová