• 556 420 104
  • info@zsklimkovice.cz
  • Vřesinská 22, 742 83 Klimkovice

Výtvarná soutěž a Masopust v I. oddělení

Celý měsíc leden mohly děti našeho oddělení kreslit obrázky do výtvarné soutěže „Zima“. Zúčastnili se nakonec téměř všichni a bylo hodně těžké vybrat ty nejhezčí, kteří byli odměněni diplomem a malou cenou. Také jsme si vyhodnotili 1. pololetí v naší družině – soutěž v aktivitě, tzv. „kytičkovou soutěž“. Někteří jsou moc šikovní. Gratulujeme.

Hodně jsme se věnovali tématu „Masopust“ – už víme, co to znamená, známe tento starý zvyk, poznáme masky, zhotovili jsme krásnou výzdobu herny i vchodu do školy. Dokonce jsme vyrobili papírové koláče, jitrnice a jelita pro paní knihovnici k výzdobě knihovny. Prožili jsme veselé maškarní odpoledne v maskách. K Valentýnu jsme vyráběli srdíčka pro ty, které máme rádi. A na vycházkách začínáme hledat jaro….

Lenka Buroňová