• 556 420 104
  • info@zsklimkovice.cz
  • Vřesinská 22, 742 83 Klimkovice

Pohádkový týden v jedničce

V 1. oddělení jsme se v dubnu věnovali jeden týden českým pohádkám a pohádkovým hrdinům. Základem bylo každý den si v kroužku na koberci jednu pěknou pohádku přečíst a hodně si o pohádkách povídat, dávat si hádanky, prohlížet pohádkové knížky… Kdo některou z pohádek neznal, tak ji rád poznal nebo si ji připomenul. Hráli jsme také divadlo „O řepě“. Vybarvovali jsme pohádkové omalovánky, někteří si troufli nakreslit oblíbeného hrdinu sami. Na závěr jsme měli připravenou pohádkovou „stezku“ v družstvech na hřišti, ale počasí nám ji přesunulo do herny. Stejně byla super, vítězové byli odměněni.

Tento projekt se dětem líbil a snad si užily odpolední pohodu a hlavně se zabavily…

Zapsala: Lenka Buroňová