• 556 420 104
  • info@zsklimkovice.cz
  • Vřesinská 22, 742 83 Klimkovice
VÝLET PRO OCENĚNÉ ŽÁKY

VÝLET PRO OCENĚNÉ ŽÁKY

Ve středu 19. 6. se 40 vybraných žáků z 3. až 9. ročníku zúčastnilo výletu pro oceněné žáky.

Cílové místo nebylo daleko, protože jsme jeli do vedlejších Bravantic. Navštívili jsme koňskou farmu a hipodrom pana Jiřího Svobody. Pan Svoboda dětem přiblížil chov koní a vysvětlil, že sportovní koně – klusáky nejen chová, ale i s nimi závodí. Po prohlídce stájí a pastvin jsme přešli na dostihovou dráhu – hipodrom, kde jsme viděli ukázku klusáckých závodů. Závody jsou zhruba jednou za měsíc, takže jste srdečně zváni.

Poté jsme se pěšky přesunuli hned vedle, a to do nového McDonaldu, kde na děti čekala exkurze a zasloužená odměna v podobě tolik oblíbeného McMenu. Děti si po skupinách prošly celý provoz, podívaly se do skladů a mrazáku. Na konci si každý natočil svou vlastní zmrzlinu s vybranou polevou.

Žáci byli spokojeni a někteří byli hodně překvapeni, co všechno se dá ve vedlejších Bravanticích podniknout.

Video z výletu zde: https://www.youtube.com/watch?v=RiUsEjQPykI

Mgr. Hana Filipová