Soutěže

Matematická olympiáda

V letošním školním roce se naši páťáci opět zapojili do matematické olympiády. Školního kola se zúčastnili Petr Homola a Vojtěch Himlar z 5.A, Anna Veselá z 5.B a Vojtěch Dlabaja z 5.C.

Výslovnostní soutěž v německém jazyku

O nejlepšího mladého chemika ČR

Letošního chemického zápolení se zúčastnilo 25 žáků 9. tříd. Do dalšího kola postoupili žáci 9. C, Jan Pachota, Elen Chaloupková, Karolína Malíková a z 9.A Natálie Kylhofová.

12. ročník soutěže Bobřík informatiky

VOLEJBAL

Žáci naší školy se zúčastnili volejbalového turnaje „Poodří“ v Polance. Bylo zde 10 týmů z Ostravy.

HÁZENÁ

McDonald’s cup

Velké finále Polar Street hockey

Tuto soutěž ve florbalu pořádá Moravskoslezský kraj.

Naši školu reprezentovali tito žáci:

Kryštof Minárik, Adam Frič, Filip Hurník a Patrik Šmíd ze třídy 7.B,

Max Kovalík ze 7. A a Adam Svoboda z 6.B.

OKRESNÍ KOLO SOUTĚŽE V BASKETBALU

Do této soutěže se zapojili chlapci i děvčata z 8. a 9. tříd naší školy.

Děvčata se umístila na pěkném 5. místě. Hrála v složení:

Klára Hrabovská, Kristýna Hrabovská, Eliška Zbořilová, Adéla Kuncová, Klára Ulmanová, Elen Chaloupková, Adéla Rožnovjáková, Natálie Janusová, Sandra Eliášová, Anežka Planková.

Matematická olympiáda

V tomto školním roce proběhl 68. ročník celostátní soutěže MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA.