• 556 420 104
  • info@zsklimkovice.cz
  • Vřesinská 22, 742 83 Klimkovice
Zábavná malířská show v knihovně

Zábavná malířská show v knihovně

Ve čtvrtek 5. května první a druhé třídy navštívily sál ZUŠ v Klimkovicích, kde pro ně bylo připraveno „Cestovatelské kreslení“ s malířem Adolfem Dudkem.

Děti mohou jeho ilustrace znát z knížek a časopisu Sluníčko. Děti navštívily Čínu, Grónsko, Afriku a Ameriku. Show byla naplněna humorem, básničkami a kresbami. Děti se také aktivně zapojily do programu se samotným autorem. Na závěr programu proběhla autogramiáda. Děti si mohly nechat podepsat vlastní knihy s ilustracemi pana Dudka. Dětem se zábavné dopoledne velmi líbilo. Odcházely s úsměvem na tváři a mnohé hlášky z představení v nich přetrvaly i do dalších dnů.  Poděkování patří také paní Zuzaně Konvičkové, která setkání s panem Dudkem zprostředkovala.

Paní učitelky 2. tříd