• 556 420 104
  • info@zsklimkovice.cz
  • Vřesinská 22, 742 83 Klimkovice
HALLOWEEN V 5.A

HALLOWEEN V 5.A

Také v tomto školním roce jsme neodolali a uspořádali jsme si ve třídě v pondělí 31. 10. Halloween.

Tento svátek nepatří mezi ty typicky české, původně je to svátek keltský. Ale kdo by odolal. Děti se oblékly do strašidelných kostýmů a masek. Výuka probíhala netradiční způsobem. Zábavnou formou jsme procvičovali učivo napříč různými předměty.  Naprosto skvělý hodinový program plný her, aktivit, tance, malování na obličej, pečení prstů z těsta si pro nás připravila třída 7. B. Chtěli bychom sedmákům a paní učitelce Nejezchlebové poděkovat za báječný program.     

                                                         Mgr. Naďa Danková

A jaké byly reakce dětí z 5. A?….

Halloween byl super a moc jsem si ho užila. Maruška Sehnalová

Bylo to úžasné. Dobře se mi spolupracovalo v týmu. 7. B si pro nás připravila různé zajímavé halloweenské věci. Všichni měli nějaké kostýmy. Baruška Galejová

Bylo to moc super. Nejvíc se mi líbilo, jak jsme šli do 7. B. Tam to bylo dobré. A taky se mi líbilo, jak paní učitelka vešla do třídy. Ondra Foltýn

Halloweenský den se mi moc líbil, byl plný zábavy. Domča Bárta

Dnešní den se mi moc líbil. Byl to super den. Byli jsme v 7. B a tam jsme dělali moc super věci: tancovali jsme, pekli jsme, malovali nás na obličej. Taky jsme dneska pracovali ve skupinách a nehádali jsme se. Byl to super den.

Baruška Oslislová