• 556 420 104
  • info@zsklimkovice.cz
  • Vřesinská 22, 742 83 Klimkovice
HALLOWEENSKÝ PROJEKT 7.B

HALLOWEENSKÝ PROJEKT 7.B

„Nejlepší Halloween všech dob“

Na pondělí  31.10. si naše milovaná 7.B připravila nádherný projektový den pro žáky 4. a 5. tříd. V tento den se všichni nastrojili do úžasných kostýmů. Děti pozorně sledovaly naši halloweenskou prezentaci a poté správně odpovídaly na kvízové otázky. Na stanovištích se pekly strašidelné „pařátky“, luštily křížovky a malovalo se na obličej. Následovaly celotřídní aktivity – halloweenský tanec a hra městečko Palermo. Děti se aktivně zapojily do všech připravených úkolů.

My sedmáci jsme byli plní energie a snažili jsme se. Projektový den jsme dlouho společně plánovali, vše jsme vymysleli a připravili, zajistili jsme materiál a pomůcky. Jsme rádi, že všechno klaplo a že jsme si den všichni užili.

Děkujeme našim sponzorům – rodičům za podporu akce.

Třída 7.B a Mgr. Renáta Nejezchlebová