• 556 420 104
  • info@zsklimkovice.cz
  • Vřesinská 22, 742 83 Klimkovice
PROJECT – MY FUTURE – ANGLIČTINA

PROJECT – MY FUTURE – ANGLIČTINA

Se sedmými ročníky jsme se zaobírali tématem budoucnosti nejen ve vědě, ale také budoucností naší planety a naší vlastní

Zároveň jsme se naučili rozlišovat mezi plány a představou, tedy použití různých dvou gramatických způsobů vyjádření v angličtině.

 Na závěr lekce měli žáci za úkol zamyslet se nad tím, jak bude vypadat jejich budoucnost a budoucnost světa. Děti se také mohli zeptat svých blízkých na jejich představy a svůj projekt doplnit obrázky.

Je zajímavé, kde se děti v horizontu deseti let vidí, jak mají jasné představy o cílech, které chtějí v životě dosáhnout a také jak pozitivně či negativně vidí budoucnost světa po stránce ekologické nebo z hlediska vědy a výzkumu, války či míru. Práce budou vystaveny v učebně Robotel, kde si je budete moci brzy prohlédnout.

Mgr. Marcela Ševčíková