• 556 420 104
  • info@zsklimkovice.cz
  • Vřesinská 22, 742 83 Klimkovice

Ze života IV. oddělení

Ze života IV. oddělení

V měsíci květnu, jsme společně s dětmi vyráběli květiny pro výzdobu prostor naší knihovny a městského úřadu v Klimkovicích. Povídali jsme si o našich maminkách a vyráběli jsme pro ně malé dárečky, jako poděkování ke „Dni matek“, za všechno co pro nás maminky dělají. Kreslili jsme domácí mazlíčky, ale i mazlíčky po kterých toužíme. Pro výzdobu prostor školy jsme vytvořili krásné motýly, kteří zdobili i vchod do školy. V červnu jsme navštívili představení v místním kině a také k nám přijel kouzelník, jehož vystoupení se všem moc líbilo a děti byly opravdu nadšené. Ještě nás čeká společný družinový výlet, který se bude konat poslední školní pondělí 26. 6. 2023.

Chtěla bych tímto poděkovat všem rodičům za skvělou spolupráci a vstřícnost během tohoto školního roku. Také za ochotu a podporu dětí při některých projektech a činnostech našeho oddělení. Byl to skvělý rok a všem Vám i dětem moc děkuji a přeji krásné a dlouhé slunečné léto.

Mgr. Romana Matějová